W dniu 20 listopada (środa) 2019 roku, klasa 1E odwiedziła Jednostkę Ratowniczo - Gaśniczą nr 1 w Szczecinie, przy ulicy Grodzkiej. Zajęcia rozpoczęły się tematyką organizacji obowiązków i zajęć strażaka. W dalszej części zajęć zaprezentowano uczniom sprzęt oraz wyposażeniewozów strażackich. Wszyscy uczniowie mieli możliwość zobaczyć ich wnętrze. Następnie zademonstrowano efektowne spalanie się gazóww ogniu oraz sposób jego gaszenia na makiecie ćwiczebnej odwzorowującej pomieszczeniemieszkania.

Klasa 1E odwiedziła Jednostkę Ratowniczo - Gaśniczą nr 1 w SzczeciniePokaż galerie

Serdeczne dziękujemy Strażakom z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 w Szczecinie za bardzo ciekawe i pełne wrażeń zajęcia.

Katarzyna Nowakowska 1e