Dzień otwarty Placówki Straży Granicznej w Szczecinie oraz nadanie imienia.Pokaż galerieW ramach współpracy VII Liceum Ogólnokształcącego z Placówką SG w Szczecinie klasa 2a o profilu "Bezpieczeństwo publiczne" pomagała przy organizacji Dnia Otwartego.

W trakcie imprezy można było obejrzeć pokazy sprzętu i pojazdów Straży Granicznej, Policji, Żandarmerii Wojskowej, 12 Batalionu Dowodzenia Ułanów Podolskich, Służby Więziennej, Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego, Straży Miejskiej, WOPR, a także pokazy umiejętności Grupy Bezpieczeństwa Lotów Straży Granicznej (neutralizacja niebezpiecznego przedmiotu) oraz psa służbowego w akcji.

Uczniowie klasy 2a przygotowali również stoisko z materiałami promującymi szkołę.

Wystawiliśmy kroniki klas mundurowych: klas o profilu "Bezpieczeństwo publiczne" oraz nowootworzonej klasy policyjnej.